پشت صحنه

پشت صحنه Mortal Kombat

 

FINISH HIM

با شنیدن این صدا آماده ایم تا توالی سریع دکمه ها رو اجرا کنیم که شاهد یه صحنه خشن زیبا به اسم Fatality باشیم. بازی های فایتینگ کم نیستند اما هیچ کدوم ظرافت، خشونت و خلاقیت Mortal Kombat روندارن.

blank

تولد مورتال کمبت

این بازی اولین بار در سال 1992 به وسیله کمپانی Midway Games منتشر شد. اد بون و جان توبیاس، خالقان این بازی، در ابتدا قصد ساختن یک بازی با محوریت ژان کلود ون دام رو داشتند که در نهایت به خلق مورتال کمبت رسیدند.

blank

مورتال کمبت اولین بازی مبارزه ای با قابلیت کاراکتر مخفیه و پر از رمز و کدهای مختلفه که همین خصوصیات در کنار فیتالیتی ها، بروتالیتی ها و کمبوهاش اون رو تبدیل به یکی از بهترین عناوین مبارزه ای تاریخ کرده

 

یکی از نکات مثبت این بازی از ابتدا داشتن گرافیک واقعی و منحصر به فردش در زمان خودشه. و دلیلش هم استفاده از کاراکترهای واقعیه. بله درست شنیدید، کاراکترهای مورتال کمبت از ابتدا انسان های واقعی بودند و فقط یکم از نظر گرافیکی دستکاری شدند. پس اگه روی سونیا یا کیتانا کراش داشتید، میتونید برید و پیداشون کنید.

blank

 

مورتال کمبت بخاطر خشونت زیادی که داشت باعث و بانی رده بندی سنی ESRB برای بازی ها شد و حتی در پی شکایت های متعدد در ورژن سوپرنینتندوی این بازی المان های خشونتی مثل خون و جسدهای داخل استیج ها حذف شدند.

blank

توی این ویدیو با کاراکترها و نحوه ضبط حرکاتشون آشنا خواهید شد و امیدواریم که از دیدنش لذت ببرید.

با مجله فکتا از دنیای تکنولوژی لذت ببرید

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن